By 9 Ekim 2020 Turks News Comments Off

TendR Yatçılık 13-18 Ekim tarihlerinde Pendik marinada ziyaretçilerini bekliyor…

Türkiye’nin deniz üzerinde yapılacak en büyük yat festivalinde TendR yatçılık olarak sizlerle buluşuyoruz. 20 yılı aşkın tecrübesi ile Avrupa’da özellikle Holanda’da isminden beğeni ile bahsettiren TendR Yatçılık Türk deniz severlere iki modeli ile merhaba diyor. 23 feet kabinli modeli ile Türk denizlerindeki büyük bir açığı kapatmayı hedefleyen TendR; 27 feet Sport modeli ile ise denizde sizlere saygınlığı ve beğenileri sunuyor.

TendR 23 Kabin (7.30 mt) Türk denizlerindeki aile teknesi kavramını bir adım öteye taşıyarak mini yat seğmeninde kapalı banyosu geniş kamara alanı; ailenizle ve sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak havuzluk alanı ile denizcilik ve balıkçılık ihtiyaçlarınızı kombine bir çözüme kavuşturacak. Kişiselleştirilebilir dizayn ve ihtiyaçlarınıza yönelik üretim ile maliyetleri optimize ederek en iyisini en ekonomik olarak sizlere sunuyoruz.

TendR 27 Sport (8.35 mt) sizlere hem bir gezi teknesinin tüm çekiciliğini sunar iken hem de tüm günlük ihtiyaçlarınızı sağlayabilecek kapalı alanları sayesinde ailenizle ve sevdikleriniz ile denizlerde keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Yüksek güvenlik altyapısı sayesinde batmaz bir tasarım olan TendR 27 Sport ile dikkat çekecek; beğenileceksiniz. Kalite ve güvelik standartları yüksek ve tüm Avrupa’da saygın bir yer sahibi TendR 27 Sport ile sizleri yeni bir denizcilik tecrübesine davet ediyoruz…

Yatçılıkta yeni bir deneyimi TendR gözünden yaşayın…

Mavi Özgürlüklerde buluşmak üzere…